Pracownicy (m, f, d) w barze naszego kasyna od 19.00:23.00 do XNUMX:XNUMX

Im TCRH Mosbacha zostań wolontariuszem i pełnoetatowym pracownikiem niebieskiego światła wykształcony i przeszkolony. Do prowadzenia naszego baru poszukujemy pracowników (m, f, d) na umowę o pracę marginalną lub na pół etatu w godzinach 19.00:23.00 - XNUMX:XNUMX. Można wybrać dni robocze. Wstęp: od razu lub po wcześniejszym ustaleniu.

Szukasz pracy obok studiów, głównej pracy i rodziny? Chcesz

  • pracujesz tylko wieczorem?
  • zarabiać dodatkowe pieniądze tylko w określone dni tygodnia?
  • Zarabiać w dni powszednie i/lub w weekendy?

W takim razie TCRH Mosbach jest właściwym wyborem.

TCRH Mosbacha

Centrum Szkoleniowe Ratownictwa i Pomocy TCRH oferuje całodobowe i ochotnicze pogotowie ratunkowe Edukacja i trening w dziedzinach Obrona Cywilna, Gotowość na wypadek katastrofy, Wewnętrzny i Bezpieczeństwo zewnętrzne.

Oferujemy

  • elastyczne godziny pracy;
  • godziwe wynagrodzenie;
  • bezpieczną i długoterminową pracę;
  • przyjemne środowisko pracy.

Ich zadania

  • Wydawanie napojów;
  • Adopcja Leerguta;
  • Obsługa zmywarki;
  • prowadzić kasę fiskalną;
  • Czyszczenie używanych powierzchni.

Twój profil

  • Lubisz pracować w zespole;
  • Jesteś komunikatywny, rzetelny, przyjacielski i uczciwy;
  • Lubisz pracę.

Doświadczenie zawodowe będzie zaletą, ale nie jest obowiązkowe. Wymagane jest zaświadczenie o niekaralności i chęć poddania się weryfikacji przeszłości.

Kontakt

Czy wzbudziliśmy Twoje zainteresowanie? Proszę zadzwonić pod numer 06261 / 3700 702 lub wysłać e-mail mosbach@tcrh.de z panem Antonem Nigglem, abyśmy mogli umówić się na osobistą rozmowę.