Alkalmazottak (m, f, d) kaszinónk bárjában 19.00 órától 23.00 óráig

Im TCRH Mosbach önkéntes és teljes munkaidős kéklámpás munkásokká váljanak képzett és képzett. Bárunk működtetéséhez marginális vagy részmunkaidős munkavállalókat keresünk (m, f, d) 19.00:23.00 és XNUMX:XNUMX óra között. A munkanapok választhatók. Belépés: Azonnal vagy megbeszélés szerint.

Munkát keresel tanulmányaid, főállásod és családod mellett? Akarsz

  • csak este dolgozol?
  • csak a hét bizonyos napjain keres plusz pénzt?
  • Pénzt keresni hétköznap és/vagy hétvégén?

Akkor a TCRH Mosbach a megfelelő választás.

TCRH Mosbach

A TCRH Mentő- és Segítőképző Központ teljes munkaidős és önkéntes segélyszolgálatokat kínál Oktatás és képzés területén Polgári védelem, Katasztrófavédelem, Belső és Külső biztonság.

Kínálunk

  • rugalmas munkaidő;
  • tisztességes díjazás;
  • biztos és hosszú távú munkahely;
  • kellemes munkakörnyezet.

Feladataikat

  • Italok kiadása;
  • Leergut örökbefogadás;
  • Mosogatógép működése;
  • vezetni a pénztárgépet;
  • Használt területek tisztítása.

Az Ön profilja

  • Szeretsz csapatban dolgozni;
  • Kommunikatív, megbízható, barátságos és őszinte vagy;
  • Élvezed a munkát.

Szakmai tapasztalat előny, de nem kötelező. Jó magatartást tanúsító bizonyítvány és háttérellenőrzési hajlandóság szükséges.

Kapcsolat

Felkeltettük érdeklődését? Kérjük, hívja a 06261 / 3700 702 telefonszámot vagy írjon e-mailt mosbach@tcrh.de Anton Niggl úrral, hogy személyes interjúra tudjunk időpontot egyeztetni.